Mały Łoś na dwóch miejscach – FOTO

2 Marcin Cichowski  |   Karne łosie  |   3 września 2017

Oświęcim, ulica 3 Maja godzina około 22, fiat stoi na dwóch miejscach – pisze nasz czytelnik. – Gratulacje dla kierowcy.

Zdjęcia do rubryki Karne Łosie można przesyłać na adres karnelosie@faktyoswiecim.pl. Prosimy koniecznie podać miejscowość i ulicę, gdzie wykonano zdjęcie oraz krótki opis sytuacji.

Więcej Karnych Łosi – TUTAJ.

Komentarze
 • 7 września 2017 08:49

  zyjeimysle

  1/na tym parkingu brak jest znaku jak parkować,
  2/ „Anioł z Alternatywy” biegający z aparatem po ul.3-Maja powinien dać sobie nieco luzu,
  3/ nie wolno publikować zdjęć z czytelnym numerem rejestracji-do wiadomości szanownego redaktora,

 • 9 września 2017 09:52

  zyjeimysle

  a”propos
  Są tacy ludzie w społeczności każdego Miasta/Osiedla, co to bez aparatu nie przeżyją.dnia, kierowcy to ludzie różni, parkowanie jest trudne.
  Szlag trafia człowieka, bo deficyt miejsca do parkowania dokucza chyba każdemu (poza Aniołem). Mógłby do SM Budowlanka pójść jak ma za dużo czasu i wydeptać aby zrobiono jeszcze więcej miejsc. Ulica wewnątrz osiedlowa nadająca się najwyżej na jazdę hulajnogami stała się ulicą komunalną z dojazdami do powstałych tam „przybytków pijacko-hazardowych i nie tylko”. Przyjeżdżali łysi mięsiści z kijami bejsbolowymi i od piątku do niedzieli opanowali postoje w okolicy. Fajnie miały dzieciaki zza płotu widząc beemki ćpunów/pijaków, dobrze wykarmionych mięsistych łysoli czasem z obitymi mordami, nawet z okolicznych województw. Fajna kompozycja; Galeria Książki, plac zabaw dzieci w odległości 20 metrów. Bogu dzięki Policja i Urząd Celny zamknął to szambo. Wtedy „aparatowemu Aniołowi” nie przeszkadzało. Dobrze fotografować/wyszydzać, jak się ma „prywatne miejsce garażowe na „P”.

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa