Karny Łoś w spódnicy

1 Marcin Cichowski  |   Karne łosie  |   23 maja 2017

Wznowiliśmy publikację Karnych Łosi. W portalu Fakty Oświęcim i nie musieliśmy długo czekać na zgłoszenia naszych czytelników do nominacji na Karnego Łosia.

– Sytuacja z wtorku 23 maja. O godzinie 16 na parkingu pod Kauflandem Panią kierującą BMW przerosła sytuacja parkowania obok innego samochodu – pisze nasz czytelnik. – Po paru próbach uznała, że nie ma sensu kombinować i pozostawiła auto w widocznym miejscu. Byłem świadkiem wydarzenia.

Może Pani pożyczyła samochód „na chwilę” i nie potrafiła się nim obsłużyć? Za pomysłowe parkowanie nominujemy Panią do miana Karnego Łosia.

Zdjęcia do rubryki Karne Łosie można przesyłać na adres karnelosie@faktyoswiecim.pl. Prosimy koniecznie podać miejscowość i ulicę, gdzie wykonano zdjęcie oraz krótki opis sytuacji.
Więcej Karnych Łosi – TUTAJ.

Komentarze
  • 13 czerwca 2017 15:13

    Trelemorelele

    Niby karny zasłużony, ale ile jest sytuacji w których jakis idiota obetrze ci auto mimo tego, ze dobrze zaparkowales po czym jeszcze ucieknie…

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa