Karny Łoś w BMW

3 Marcin Cichowski  |   Karne łosie  |   11 listopada 2016

– Kierowca BMW jak to widać po rejestracji i jak to się utarło ze świętego miasta przydało by się go wyspowiadać i wysłać na egzamin parkowania – pisze czytelnik.

Kierowca zaparkował na całym chodniku uniemożliwiając przejście pieszym. Przyznajemy mu miano Karnego Łosia.

– Zastanawiam się czy aby w tym świętym mieście parkuje się gdzie popadnie i tam nie obowiązują przepisy ruchu drogowego – dodaje czytelnik.

Zachęcamy do przesyłania kolejnych nominacji do tytułu Karny Łoś na adres m.cichowski@faktyoswiecim.pl Koniecznie prosimy dołączyć opis miejsca i sytuacji.

Komentarze
 • 18 listopada 2016 05:34

  Tadek

  To zróbcie więcej miejsc parkingowych

 • 30 grudnia 2016 20:32

  obserwator

  no niestety redakcjo proszę sprawdzać info czytelników 🙂 od kiedy to Wieliczka jest świętym miastem nie słyszałem Wadowice (KWA) a i owszem bo na pewno nie Watykan, parkingi tak więcej, jestem za!

 • 23 lutego 2017 11:49

  VEL WILKU

  No tak. Wieliczka solą płynie a nie świętością

Zostaw komentarz


Nie czekaj na moderację swojego komentarza
Zaloguj się / Zarejestruj »


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa