Karne Łosie na zakupach – FOTO

0 Marcin Cichowski  |   Karne łosie  |   1 sierpnia 2016

Parkingi pod marketami często są wypełnione po brzegi. Czy to jednak uprawnia kierowców do parkowania gdzie popadnie?

 

– Zdjęcie powyżej przedstawia  geniusza, który zostawił auto na środku przejazdu pod Lidlem w Oświęcimiu i spokojnie udał się na zakupy – pisze nasza Czytelniczka.

 

Karne Łosie na zakupach

Fot. Czytelnik FO

Drugi kierowca również nie pochwalił się pomyślunkiem – blokując ścieżkę rowerową.

– Jadąc rowerem na ulicy Śniadeckiego gość zaparkował centralnie na chodniku i na środku ścieżki rowerowej – pisze zbulwersowany Czytelnik. – Ciężko go było ominąć nawet chodnikiem. Kierowca nie jest z Oświęcimia, ale to go nie usprawiedliwia, żeby parkować bezmyślnie, tym bardziej że wokoło było wiele pustych miejsc parkingowych.

Obu kierowcom przyznajemy zatem Karnego Łosia. Zdjęcia do nominacji do tytułu Karny Łoś prosimy przesyłać na adres m.cichowski@faktyoswiecim.pl dołączając opis miejsca i sytuacji.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa