Warunki patronatu medialnego

Zapraszamy do współpracy na zasadach patronatu medialnego z portalem FaktyOswiecim.pl

Na nic „Nie przymykamy oczu…”, dlatego chętnie opiszemy i wypromujemy wartościowe inicjatywy o charakterze kulturalnym, sportowym, rekreacyjnym, biznesowym czy społecznym. Interesuje nas wszystko, czym żyje Oświęcim i powiat oświęcimski.

FaktyOswiecim.pl obejmują patronat medialny pod warunkiem, że będą jedynym patronem spośród grona lokalnych internetowych portali informacyjnych. Ten warunek nie dotyczy imprez charytatywnych. Zasada wyłączności nie obejmuje innych mediów: prasy, radia telewizji, portali branżowych lub regionalnych i ponadregionalnych.

Oferujemy:

1. Wpisanie i wyróżnienie informacji o wydarzeniu w portalu Fakty Oświęcim.
2. Umieszczenie zapowiedzi w Kalendarium eFO.
3. Zamieszczenie artykułu zapowiadającego wydarzenie wraz ze zdjęciem, następnie relację razem z fotogalerią we właściwym serwisie.
4. W przypadku stałych patronatów zamieszczenie nazwy partnera w zakładce Patronat FO.
5. Publikację relacji live z imprezy na Facebooku Dzieje Się (trzy wpisy wraz ze zdjęciami i opisem co się aktualnie dzieje – uzgodnienia dodatkowe, możliwe pokrycie kosztów fotoreportera).
7. Obszerną fotorelację z wydarzenia w portalu i na Facebooku Dzieje Się 

Oczekujemy:

1. Umieszczenia informacji o patronacie na stronie internetowej organizatora wraz z logo i linkiem do portalu FaktyOswiecim.pl oraz w materiałach promujących wydarzenie, jak plakaty, ulotki, zaproszenia, banery, a także w radiowych i telewizyjnych spotach reklamujących wydarzenie.
2. Ekspozycji materiałów reklamowych (baner, ulotki) w trakcie trwania imprezy.
3. W przypadku imprez biletowanych – przekazanie redakcji Faktów Oświęcim biletów, które rozdysponowane będą w konkursach dla Czytelników naszego portalu.

Powyższe zasady dostosowujemy do potrzeb konkretnej współpracy.

W zależności od specyfiki i rangi imprezy, ilości oraz jakości materiałów promujących imprezę, wzajemnie świadczone usługi mogą być regulowane odrębną umową.

Zapytania w sprawie patronatu medialnego prosimy przysyłać na e-mail: redakcja@faktyoswiecim.pl

KalendariumArchiwa