Zostawił psa na mrozie

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   9 stycznia 2017

Właściciel zostawił psa na dworze na kilkunastostopniowym mrozie. Po interwencji policji zabrał go do domu.

Mieszkanki Brzeszcz powiadomiły miejscowy komisariat policji, że na jednej z działek przebywa pies, który nie ma możliwości schronienia się przed mrozem.

Oficer dyżurny natychmiast wysłał patrol we wskazane miejsce. Policjanci ustalili, kto jest właścicielem działki, skontaktowali się z nim i zobowiązali do przyjazdu.

Funkcjonariusze uświadomili mężczyźnie, że pies potrzebuje ciepłego schronienia, bo na tak dużym mrozie może stracić życie.

Mieszkaniec Brzeszcz zrozumiał, na co naraził swojego psa i zabrał go do domu – zapewnia aspirant sztabowy Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. Jednocześnie chwali zgłaszające sprawę kobiety za prawidłową reakcję.

 

Polecamy artykuł:

Zadbaj o zwierzęta w czasie mrozów

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa