Wjechał oplem w volkswagena – AKTUALIZACJA

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   11 września 2017

Droga krajowa nr 44 jest już całkowicie przejezdna po popołudniowym zderzeniu dwóch samochodów. Tym razem nikomu nic się nie stało.

Na ulicy Oświęcimskiej w Przeciszowie miejscowy kierowca opla vectry wjechał w tył volkswagena transportera, prowadzonego przez mieszkańca Oświęcimia.

Kierowca osobówki doznał lekkiego urazu ręki, jednak ratownicy medyczni postanowili zabrać go do Oświęcimia na szpitalny oddział ratunkowy, gdzie przeszedł badania.

Wskutek kolizji na drodze panowały utrudnienia w ruchu. Ruch przez kilkadziesiąt minut odbywał się wahadłowo. Po zderzeniu na jezdnię nie tylko wylały się płyny eksploatacyjne opla, ale też wypadł ładunek z transportera.

Na miejscu poza zespołem ratownictwa medycznego pracowali zatorscy policjanci oraz strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Przeciszowie i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Oświęcimiu.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa