Wielki Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy dla Antosi Matusiak

0 Jola Wodniak  |   Fakty  |   12 listopada 2017

10 grudnia po raz kolejny Fundacja Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy oraz Oświęcimskie Centrum Kultury zapraszają na kolejny Wielki Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy. Tym razem datki z jarmarku trafią do 6-letniej Antosi Matusiak.

Bajka o Mikołaju i w bajkowej krainie zamieszaniu

„Przygotowaliśmy wiele atrakcji: atrakcje dla najmłodszych, spektakl pt. „Bajka o Mikołaju i w bajkowej krainie zamieszaniu” w wykonaniu aktorów z Miejskiego Przedszkola nr 15” – mówi Monika Bartosz, prezes Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy.

Oprócz tego rękodzielnicy ze Śląska i Małopolski zaoferują piękne i oryginalne, przedmioty: biżuterię, zabawki, dekoracje świąteczne, kartki świąteczne, obrazki i inne ozdoby.

„Będą wyroby z filcu, drewna, zdobienia techniką decoupage, ceramika oraz wiele innych. Każdy z tych przedmiotów sprawi, że przed świętami wnętrza w Waszych domach wypełnią się ciepłem i bożonarodzeniową radością i zachwycą waszych bliskich” – wymienia Monika.

Jak zwykle nie zabraknie domowych wypieków, które na każdym jarmarku cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Będzie można również nabyć pięknie dekorowane pierniczki, czy też poisencję, zwaną Gwiazdą Betlejemską.

Wstępny program jarmarku

9.30 – 17 – Jarmark; sala z atrakcjami dla dzieci

15 – Spektakl dla dzieci pt. „Bajka o Mikołaju i w bajkowej krainie zamieszaniu”

Po spektaklu – finał konkursu na Dobroczynną Bombkę Bożonarodzeniową

Antosia Matusiak

„Podczas jarmarku zbierać będziemy na leczenie i rehabilitację 6-letniej Antosi Matusiak, chorej na spastyczność kończyn dolnych, zaburzenia neurorozwojowe , opóźnienie rozwoju mowy oraz podejrzenie zespołu genetycznego” – dodaje Monia Bartosz.

MOWP na wydarzeniu facebookowym informuje na bieżąco o atrakcjach

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. .
.
Archiwa