Szukasz pracy? Koniecznie przeczytaj ten artykuł

0 Materiał sponsorowany  |   Fakty,Styl życia  |   11 września 2017

Firma Automotive Assembly Systems poszukuje pracowników produkcji do swojego zakładu w Chełmku. Firma prowadzi usługi w najbardziej rozchwytywanych branżach.

Automotive Assembly Systems stawia przede wszystkim na jakość. Swoją działalnością wypełniają zapotrzebowanie firm produkcyjnych, dla których właśnie jakość nigdy nie jest przypadkowa.

Wrocławska firma poszukująca osób w Chełmku prowadzi usługi z zakresu wsparcia procesów produkcji i logistycznych, kontroli, a także naprawy i montażu części, podzespołów oraz komponentów dla przemysłu wielkoseryjnego. Jego klientami są przede wszystkim firmy z branży motoryzacyjnej, RTV i AGD.

Istniejący od 2006 roku Automotive Assembly Systems stawia przede wszystkim na młodych pracowników. Aktualnie zatrudnia ich ponad 900. To ludzie zaangażowani w swoją prace i utożsamiający się z pracodawcą. I właśnie takich kolejnych pracowników chce przyjąć firma z Chełmka, która szczyci się tym, że cały czas na bieżąco rozwija oferowane usługi i rozwiązania.

Automotive Assembly Systems chce zatrudnić pracowników produkcji w Chełmku. Zatrudnionym mieszkańcom Oświęcimia i miejscowości na trasie Oświęcim – Chełmek zapewnia bezpłatny transport.

Ta licząca się na rynku, renomowana firma oferuje umowę o pracę lub umowę zlecenie, korzystne warunki pracy w systemie zmianowym i zapewnia o systemie premiowania pracowników.

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 725 253 914. Aplikacje należy składać na adres biuro.chelmek@aasystems.pl

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa