Styropmin szuka pracowników

Materiał sponsorowany  |   Fakty  |   22 czerwca 2017

Dynamicznie rozwijająca się w Oświęcimiu firma Styropmin poszukuje pracowników. CV można składać już dzisiaj.

Firma, mieszcząca się przy ulicy Chemików 1 / A-59 przyjmie do pracy osoby na stanowiska magazynier oraz konserwator i technik utrzymania ruchu.

W przypadku magazyniera firma wymaga uprawnienia na wózki widłowe z bezpieczną wymianą butli, minimum zawodowego wykształcenia, staranności, dokładności i dyspozycyjności. Oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Kandydaci do stanowiska „konserwator / technik utrzymania ruchu” muszą mieć uprawnienia SEP do 1 kV, potrafić czytać dokumentację techniczną i być dyspozycyjnym. W tym przypadku firma nie wymaga doświadczenia, gdyż proponuje możliwość przyuczenia. Dlatego też mile widziani są kandydaci, będący absolwentami techników. Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie dwuzmianowym

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 33 444 03 00 CV należy przesyłać na adres e-mailowy aneta.grubka@lshpl.com Musi się w nim znajdować klauzula o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.”.

 

Magazynier oraz konserwator i technik utrzymania ruchu poszukiwani do pracy w działającej od niedawna w Oświęcimiu firmie.
#Oświęcim #Styropmin #praca #pracownicy #rekrutacja

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa