Ślisko. Tiry nie dają rady – FILM

5 x-news  |   Fakty,Meteo  |   4 stycznia 2017

Ciągniki siodłowe z naczepami nie są w stanie wyjechać na wiadukt nad torami w Oświęcimiu oraz na strome wzniesienie w Bulowicach. Kierowcy, nie tylko tirów, nie radzą sobie ze śliskimi drogami.

– Na drodze krajowej nr 52 w Bulowicach przed przejazdem kolejowym dwa tiry nie potrafią wyjechać pod górę – informuje Oswiecim112. – Taka sama sytuacja ma miejsce na wiadukcie DK 44 w Oświęcimiu. Najgorsze warunki są na drogach gminnych i powiatowych.

Na dzisiejszą noc IMGW wydało ostrzeżenie o oblodzeniu, temperatura może spaść do pięciu stopni poniżej zera. W czwartek mróz, śnieg, gwałtownie rosnące ciśnienie i silny wiatr. Poprawa pogody dopiero od poniedziałku.

 

Komentarze
 • 4 stycznia 2017 22:25

  Angelika

  Dziekuję za pomoc Panu z domu prywatnego (tuż obok wiaduktu) na DK44, ktory w ta pasukdna pogode ok godziny 20.30 zdecydowal sie wyjsc z domu i pomoc zjechac awaryjnie z tego nieszczesnego mostu. Z jednej strony wiadukt blokowaly tiry, a z drugiej strony ja. Mimo tworzacego sie korka zaden kierowca stajacy w nim nie pofatygowal sie udzielic jakiejkolewiek pomocy spanikowanej kobiecie. Oczywiscie Gratuluje tez Sluzbom drgowym miasta Oswiecim, ktore nie wiem czy do tej pory dotarly na ten nieszczesny oblodzony most. ;/

  • 6 stycznia 2017 06:21

   xyz

   Jeżeli panikujesz w takich sytuacjach, to udaj się do swojego wydziału komunikacji i oddaj swoje prawo jazdy, bo stwarzasz zagrożenie dla innych uczestników ruchu…

 • 5 stycznia 2017 17:07

  Mily

  To jest droga krajowa 44 i służby drogowe z Oświęcimia nie utrzymują tego odcinka

 • 6 stycznia 2017 08:47

  Mily

  Angelika gratulowala służbom drogowym miasta Oświęcimia

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa