Siłownia i pracownie komputerowe hitem drzwi otwartych

0 Jakub Konior  |   Fakty  |   23 maja 2018

Siłownia i pracownie komputerowe w Powiatowym Zespole nr 2 SOMSiT w Oświęcimiu podczas drzwi Otwartych cieszyły się największym zainteresowaniem gimnazjalistów. 


Przy wejściu głównym znajdował się punkt informacyjny, w którym można było uzyskać pełną informację o bogatych profilach klas i kierunkach kształcenia zawodowego oferowanych przez „Chemika” w nadchodzącym roku szkolnym 2018/2019.

Podczas trwania „drzwi otwartych” została zaprezentowana profesjonalnie wyposażona siłownia wraz z obiektami sportowymi oraz pracownie komputerowe. Przybyli goście mieli także możliwość obejrzenia jednego z najnowocześniejszych szkolnych laboratoriów w kraju.

„Do odwiedzenia Dwójki, zachęciły mnie liczne publikacje na temat waszej szkoły, które widziałam w gazetach i portalach informacyjnych. Cieszę się, że mogłam tu przyjść i wszystko sama obejrzeć. Niewątpliwie największe wrażenie wywarło na mnie laboratorium chemiczne. Podsumowując bardzo mi się tutaj podoba i na pewno w pierwszej kolejności będę rozważać podjęcie nauki właśnie w tej szkole” – zachwala Maja, uczestniczka  drzwi otwartych.

Warto także podkreślić, że gimnazjaliści bardzo wysoko ocenili zaangażowanie społeczności powiatowej Dwójki oraz fachowy przekaz szczegółowych informacji o placówce.

„Dzięki tego typu wydarzeniom, gimnazjaliści mogą poczuć tą atmosferę, z której znana jest nasza szkoła, zawsze przyjazna dla uczniów i ich rodziców” – ocenia Jacek Stoch, dyrektor Powiatowego Zespołu numer 2 SOMSiT w Oświęcimiu.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa