Pluszaki przekazano strażakom – FOTO

0 Paweł Obstarczyk  |   Fakty,Hokej  |   1 marca 2017

613 pluszowych maskotek trafiło do wszystkich jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w powiecie oświęcimskim i Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.
Maskotki przynieśli na stadion lodowy kibice Unii Oświęcim. Podczas trzeciego meczu pierwszej rundy play – off organizatorzy przeprowadzili akcję Teady Bear Toss. Po zdobyciu bramki na 1:2 przez Lubomira Vosatko widzowie wrzucili pluszaki na tafle.

Zawodnicy UKH Unia Oświęcim i członkowie grupy MotoGALICJI zebrali je wszystkie. Było tego sporo – 21 worków, 613 miśków. Zabawki przekazano strażakom. Ci będą je wręczać dzieciom podczas akcji ratunkowych.

– Dziękujemy serdecznie wszystkim kibicom za gorący doping i włączenie się do akcji oraz OSP Oświęcim, UKH i MotoGALICJI za pomoc w jej przeprowadzeniupowiedział Paweł Kram z Oświęcimskiego Sportu.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa