OZIK zaprasza do Menago 2.0 – FILM

0 Materiał sponsorowany  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   14 czerwca 2018

Babska Domówka i Club Rotation to propozycje Menago 2.0 na nadchodzący weekend. Warto się wybrać, tak twierdzi OZIK – dj, producent, raper, kompozytor i właściciel wytwórni muzycznej Squad Of Sound.

Babska Domówka

„W piątek znów będziemy rozpieszczać dziewczyny. Drogie Panie: pijecie za darmo do godziny 23:30, a przez całą noc wchodzicie do Klub Menago 2.0 za darmo. Nie dajcie się prosić – pozwólcie się zaprosić” – zapraszają organizatorzy.

Za konsoletą SFISTAQ, dj znany najlepiej z tzw. „czarnej muzy”, ale świetnie dogrywa do niej muzykę house, bawiąc się swobodnie skreczem i samplingiem.

Tej nocy Panie wejdą do klubu zupełnie za darmo, a także do godziny 23.30 skosztują pysznych drinków bezpłatnie.

Club Rotation

„Na imprezie do aktualnych hitów dorzucamy dużo ponadczasowego, klubowego grania. Do tego tym razem odwiedzi nas człowiek, który wypracował sobie silną markę w świecie muzyki rozrywkowej – OZIK. Musicie być w Klub Menago 2.0 w sobotę” – mówią organizatorzy.

Kto zagra tej nocy?

OZIK – dj, producent, raper, kompozytor i właściciel wytwórni muzycznej Squad Of Sound. Rezydent klubu Spiż w Katowicach. Współautor „Spiżowi Mocni – Na Pełnym”. Laureat wielu nagród i wyróżnień.

SIMON JIM – specjalista od Club Rotation, wie jak połączyć ponadczasowe nagrania z tymi najświeższymi

W sobotę Panie wejdą do klubu za darmo.

Rezerwacje loży dostępne są pon numerem telefonu 601 255 435, a także pod adresem kontakt.menago2.0@gmail.com

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa