OŚWIĘCIM. Urodzinowa impreza DeeJayBoba w Menago

0 Dominik Smolarek  |   Fakty  |   18 września 2010

W sobotę klub Menago w Oświęcimiu organizuje imprezę urodzinową swojego rezydenta, jednego z bardziej rozpoznawalnych disc jockey’ów w Polsce i u naszych zagranicznych sąsiadów. Jubilat DeeJayBob zagra w towarzystwie swoich kolegów z branży.

Przyjazd do Oświęcimia potwierdzili Matt Winiarsky, Meeshek (DMC Poland), Lexico (Promo Polska), Michael (DJ’S Team United), KSL (DJ’STeam United), K. Sicor (live act at harmonic).

DeeJayBob od najmłodszych lat interesował się muzyką.  Na początku lat 90. zaczął swoją pracą zawodową grając w najlepszych śląskich dyskotekach. Klasę i styl potwierdził w 1995 roku na Plażowych Mistrzostwach Polski Prezenterów Dyskotekowych w Niechorzu, gdzie zdobył pierwsze w swej karierze mistrzostwo Polski. Dwukrotnie zdobywał główne laury podczas Mistrzostw Podhala Prezenterów Dyskotekowych w Rabce.

DeeJayBob bawi gości dyskotek w całej Polsce i za granicą. Jego sobotnia impreza urodzinowa w Menago rozpocznie się o godzinie 21. Do tego czasu panie wejdą do klubu za darmo.


{jathumbnail off}

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa