Oświęcim.pl – nowe źródło informacji

0 Materiał sponsorowany  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   13 marca 2017

Co dzieje się w Oświęcimiu i okolicach, jak można aktywnie spędzić czas, gdzie najlepiej przenocować? Na te pytania odpowie nowy portal Oświęcim.pl

Jego twórcą jest Dawid Podgórski, grafik z wykształcenia, człowiek, który chce promować miasto i region w Internecie. Strona jest jego sposobem na prezentację walorów miasta oraz jego okolic na całą Polskę i świat. Autor zapewnia, że równie ważnym celem jest pamięć o wszystkich, którzy wiele lat temu przeżyli koszmar w niemieckim nazistowskim obozie koncentracyjnym i zagłady Auschwitz-Birkenau.

Portal jest dostępny w ośmiu, poza polskim, językach – angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim, portugalskim, hiszpańskim, szwedzkim i norweskim. Zawiera profesjonalne zdjęcia Szymona Kaczmarczyka, oświęcimskiego fotografa i będzie cały czas na bieżąco rozwijany.

Strona jest także miejscem dla szukających informacji o możliwości aktywnego spędzania czasu w rejonie Oświęcimia. Zawiera cały czas uzupełniane zapowiedzi wydarzeń i imprez.

Ponadto mieszkańcy, jako osoby prywatne, ale też przedsiębiorcy, mogą na stronie Oświęcim.pl promować swoją działalność i to nie tylko gospodarczą. Zakładka, dzięki której można dokonać wpisu znajduje się TUTAJ.

Zachęcamy do odwiedzin nowego portalu, a także do przesyłania jego autorowi sugestii i propozycji na adres dawid.polska@gmail.com

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa