Łoś na środku drogi – FILM, FOTO

0 Jan Maciej Tetich  |   Fakty,Karne łosie  |   26 maja 2017

Dzisiaj przyznajemy Karnego Łosia właścicielce hyundaia. Samochód zaparkowany na ulicy Słowackiego w Oświęcimiu stoczył się na środek drogi.

Kierująca zapomniała zostawić swój pojazd na biegu i zaciągnąć hamulec ręczny. Kiedy poszła do domu, auto zjechało na pas ruchu.

Kierowcy omijali przeszkodę, piesi robili zdjęcia. Reporter portalu Fakty Oświęcim próbował zachęcić klnących na niego prowadzących samochody (sądzili, że był właścicielem hyundaia, bo stał w pobliżu), by pomogli zepchać wóz z powrotem na parking. W zamian usłyszał słowa na „ch”. Z kolei wszyscy napotkani piesi bardzo się spieszyli.

Nasz dziennikarz zadzwonił po policję. Po chwili przyjechali funkcjonariusze drogówki. Wspólnie z nim wepchali samochód z powrotem na parking. Pod koła auta trafiły kamienie, uniemożliwiający powtórny zjazd na pas ruchu.

Jednocześnie funkcjonariusze ustalili właściciela hyundaia, którym okazała się mieszkanka Oświęcimia. Pojechali do niej i zobowiązali, by zabezpieczyła swój pojazd. Uznali jednocześnie, że mandat karny nie będzie odpowiednia karą za stworzenie tego zagrożenia w ruchu drogowym. Kobieta przyjęła pouczenie i obiecała, że będzie pamiętać o hamulcu ręcznym po zaparkowaniu.

 

Oświęcim, Karny Łoś, Fakty Oświęcim, łoś, parkowanie, policja, drogówka

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa