Krzyś – ubierz dzieci elegancko i po polsku

0 Materiał sponsorowany  |   Fakty,Styl życia  |   20 marca 2017

W Oświęcimiu powstał sklep z dziecięca odzieżą. „Krzyś” oferuje asortyment najwyższej jakości, także na zamówienie, zapewniając przy tym przystępną i rozsądną cenę.

Atutem „Krzysia” jest fakt, że w sprzedaży posiada produkty wyłącznie polskich producentów. Są wśród nich. m.in. takie formy, jak Makoma, Biko, czy Karen.

Zdecydowana większość odzieży w proponowanych rozmiarach od 56 do 135 oznaczona jest metką z adnotacją „Produkt Polski”, na co zwracają uwagę rodzice, chcący kupić rzecz trwała i dobrą jakościowo.

„Krzyś” pomoże ubrać dziecko od stóp do głów. Od poniedziałku wzbogaca swój asortyment, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Otóż w Oświęcimiu i okolicach trudno jest kupić eleganckie bluzki koszulowe dla dziewczynek, a także wysmakowane koszule galowe dla chłopców. I to one trafiają właśnie teraz do sklepu.

Jeśli klient czegoś w „Krzysiu” nie znajdzie, wystarczy powiedzieć o tym profesjonalnej obsłudze sklepu. Sprowadzimy poszukiwaną odzież w ciągu dwóch dni.

Sklep z odzieżą dziecięcą „Krzyś” mieści się na ulicy Knycza w Starym Mieści w Oświęcimiu. To uliczka łącząca Rynek Główny z zejściem na Bulwary, gdzie mieści sie duży bezpłatny parking.

Zakupy w „Krzysiu” można robić od poniedziałku do piątku w godz. 9-18 a w soboty od 8 do 13. Można się skontaktowac ze sklepem pod numerem telefonu 780 043 430 lub e-mailem bastek.b@op.pl.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . .
. . .
.
Archiwa