Kasia Tobiczyk zaprasza na profesjonalne sesje fotograficzne

0 Materiał sponsorowany  |   Fakty,Styl życia  |   6 lipca 2016

Artystka z fotograficznym pazurem uwiecznia przede wszystkim ludzi. Kobiety i mężczyzn w każdym wieku, dzieci na różnym etapie rozwoju. Z każdego potrafi wydobyć to coś, co stanowi głębię człowieka.


Proponujemy naszym Czytelnikom profesjonalną sesję fotograficzną ich nowo narodzonego dziecka w wykonaniu Katarzyny Tobiczyk. Wystarczy wysłać zgłoszenie (TUTAJ) i mieć szczęście w losowaniu.

– Zajmuję się głównie fotografią noworodkową, dziecięcą, ciążową i rodzinną.  Z fotografią jestem związana od wielu lat ponieważ zawsze była moją największą pasją – mówi o swojej pasji Katarzyna Tobiczyk. Po urodzeniu drugiego synka postanowiłam rozwijać się w kierunku fotografii dziecięcej chcąc polepszyć jakość moich zdjęć i w maju 2013 roku rozpoczęłam naukę w Akademii Fotografii Dziecięcej, gdzie ukończyłam 11 kursów fotograficznych oraz jeden 6-miesięczny semestr Uniwersytetu Akademii Fotografii Dziecięcej. Cały czas doskonale swój warsztat uczęszczając na dodatkowe kursy  fotografii dziecięcej oraz warsztaty noworodkowe.

Kasia sesje zdjęciowe wykonuje w domowym studiu na Brzezince, w plenerze lub w domu klienta. Posiada wiele akcesoriów do wykonywania sesji noworodkowych i dziecięcych oraz bogate wyposażenie studia fotograficznego.

– Jestem zawsze otwarta na wszystkie propozycje i  pomysły, aby podarować wszystkim najpiękniejszą pamiątkę w postaci zdjęć – dodaje Kasia. – Wykonuję również zdjęcia kobiece jak i wizerunkowe, które mogą zostać wykorzystane na strony internetowe. Sesję zdjęciową można również wykupić w formie prezentu dla bliskiej osoby czy rodziny. Przygotowuję wtedy indywidualne zaproszenie, które można wręczyć obdarowanej osobie.

Sesja noworodkowa

Najlepszym czasem na wykonanie noworodkowej sesji fotograficznej są pierwsze 14 dni życia dzieciątka. W tym okresie maluszek naturalnie układa się w pozycji embrionalnej, do której był przyzwyczajony w brzuszku mamy. Wtedy też jego sen jest głęboki, reakcje na bodźce są jeszcze słabe, fazy aktywności są bardzo krótkie, a to wszystko pozwala na bezproblemowe ułożenie go w słodkich śpiących pozycjach.

– Czas nie może nas ograniczać, dlatego zazwyczaj taka sesja trwa 3-4 godziny, ale może też się wydłużyć. Jestem na to przygotowana – opowiada artystka. – Priorytetem zawsze jest dla mnie komfort i bezpieczeństwo dziecka. Sama jestem mamą i doskonale wiem jak postępować z maluszkiem. Podczas sesji zawsze znajdzie się czas na karmienie, przewijanie i tulenie dzieciątka, kiedy tylko będzie tego potrzebowało. Jest to sesja wyjątkowa, to my musimy się dostosować do rytmu funkcjonowania dziecka, nie odwrotnie.

Na noworodkową sesję należy zabrać ze sobą kocyk dziecka, jedzonko, pieluszki, chusteczki oraz smoczek, który często się przydaje.

Reszta należy do mnie – ja zadbam o odpowiednie akcesoria: owijki, kocyki, opaski, śliczne czapeczki i wiele atrakcyjnych dodatków, których kolekcję wciąż powiększam.

Sesja dziecięca / rodzinna

Wykonując sesje dziecięce Katarzyna namawia rodziców, aby również wzięli w nich udział. Zazwyczaj każda rodzina ma mnóstwo zdjęć ale niewiele takich gdzie są wszyscy razem.

– Przed sesją zawsze rozmawiam z rodzicem aby ustalić wstępnie wszystkie szczegóły – dodaje. – W dniu sesji wybieramy wspólnie  2-3 stylizacje aby zdjęcia były różnorodne ale całościowe spójne ze sobą. Sesja taka zazwyczaj trwa około dwóch godzin plus godzina na rozmowę i przygotowania. Dysponuję różnymi dodatkami, gadżetami oraz ubrankami dla dzieci.

Zapraszam do kontaktu:
Kasia Tobiczyk Fotografie
600 286 391
Facebook

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa