Dwa psy dryfowały na krze. Uratowali je strażacy – FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   18 stycznia 2018

Strażacy ratowali psy, które dryfowały po stawie na krze. Nietypowa akcja, prowadzona po zmierzchu, zakończyła się sukcesem.

Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu wczoraj około godziny 19 odebrał kolejne tego dnia telefoniczne zgłoszenie.

Rozmówca poinformował, że po stawie przy ulicy Kańczuga w Bielanach płynie lodowa kra, a na niej dwa psy. Dyżurny na miejsce zgłoszenia wysłał strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bielanach i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Oświęcimiu.

Podczas trwającej niemal godzinę akcji ratownicy ewakuowali czworonogi na stały ląd. Zwierzęta całe i zdrowe wraz z właścicielem wróciły do domu.

Zdjęcia z akcji publikujemy dzięki uprzejmości OSP w Bielanach.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa