Darmowe porady prawne w Kancelarii Actio – skorzystaj

0 Materiał sponsorowany  |   Fakty,Styl życia  |   23 stycznia 2018

Kancelaria Prawna Actio z siedzibą główną w Krakowie oraz oddziałami m.in. w Wadowicach i Wieliczce zaprasza do oddziału w Oświęcimiu.

Kancelaria Prawna Actio od wielu lat świadczy skuteczne usługi prawne na terenie Małopolski oraz Śląska. W każdy piątek będzie można bezpłatnie spotkać się z wykwalifikowanym prawnikiem w centrum Oświęcimia. Na takim spotkaniu dokonana zostanie wstępna analiza sprawy, klient będzie mógł dowiedzieć się jakie kroki prawne można podjąć w jego sprawie oraz będzie miał okazję zapoznać się z ofertą Kancelarii.

Adres Kancelarii Prawnej Actio

Oddział Kancelarii Prawnej Actio mieści się przy ul. Klasztornej 2, pomiędzy małym rynkiem a rynkiem głównym, w budynku jednego z czołowych biur nieruchomości w Oświęcimiu Biura Nieruchomości „G.B.I.”  (www.gbi.nieruchomosci.pl).

Przed spotkaniem w oddziale należy umówić się telefonicznie na konkretną godzinę, dzwoniąc na centralny numer rejestracji 12 411 05 94 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 15.

Kancelaria nie udziela bezpłatnych porad prawnych telefonicznie

 

 

Program bezpłatnych porad prawnych skierowany jest przede wszystkim do osób, które nie do końca wiedzą czy dana sprawa nadaje się do prowadzenia w postępowaniu sądowym, w jakim trybie powinna zostać przeprowadzona, jaka jest szansa na wygraną oraz jakie jeszcze kroki prawne można poczynić w danej sytuacji. Osoby takie często obawiają się wizyty u prawnika bojąc się, że będą musiały zapłacić nawet kilkaset złotych za samą informację, że w danej sprawie nic się nie da zrobić. W Kancelarii Actio za konsultacje prawne w określonych dniach nie ma absolutnie żadnych opłat.

Usługi Kancelarii

Kancelaria Prawna Actio od lat oferuje swoje usługi zarówno klientom biznesowym jak i klientom indywidualnym. Usługi Kancelarii cechują się  profesjonalizmem a każda przyjęta przez Kancelarię sprawa jest prowadzona przez specjalistę z danej dziedziny prawa.

Kancelaria zajmuje się przede wszystkim:
prawem gospodarczym,
prawem pracy,
prawem rodzinnym i opiekuńczym (m.in. postępowania alimentacyjne i rozwodowe),
prawem spadkowym (postępowanie o nabycie spadku, podział spadku oraz zachowek),
prawem ubezpieczeń społecznych (postępowanie przed ZUS oraz postępowanie sądowe w którym ZUS jest stroną przeciwną),
szeroko pojętym prawem cywilnym (m.in. sądowa windykacja należności, postępowania z zakresu zasiedzenia nieruchomości, postępowania z zakresu służebności drogi koniecznej).

Postępowania sądowe

Kancelaria Actio prowadzi postępowania sądowe oraz poza sądowe w Krakowie, Bielsku-Białej, Katowicach, Oświęcimiu, Chrzanowie, Wadowicach oraz innych miastach na terenie Małopolski i Śląska. Kancelaria nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za dojazdy do powyższych miejscowości. Jest to szczególnie istotne w przypadku spraw rozpoznawanych przez sąd okręgowy, czyli m.in. w przypadku spraw rozwodowych.

Kancelaria Prawna Actio zaprasza wszystkich zainteresowanych do kontaktu – już dziś zadzwoń i umów się na spotkanie z prawnikiem.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa