Bez konta na FB nie złożysz CV ? – FILM

0 Redakcja FO  |   Fakty  |   31 grudnia 2016

Coraz więcej firm i agencji rekrutacyjnych korzysta z systemów śledzenia aplikacji. Pozwalają one gromadzić i porządkować dane o kandydatach do pracy, co znacząco upraszcza proces rekrutacyjny.


W niedalekiej przyszłości systemy te będą ściśle zintegrowane z profilami kandydatów w mediach społecznościowych. Informacje o nas oraz naszej karierze zawodowej, które umieszczamy i zmieniamy w social media, będą dzięki temu na bieżąco aktualizowane w bazach danych.

Dla rekruterów będzie to ogromne ułatwienie, które sprawi, że problem znajdowania kandydatów zostanie właściwie wyeliminowany. Zobacz oferty pracy z Oświęcimia.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa