25. Finał WOŚP w powiecie oświęcimskim

2 Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   14 stycznia 2017

W niedzielę 15 stycznia nastąpi 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podajemy harmonogramy sztabów WOŚP z powiatu oświęcimskiego.

 

Hasłem 25. finału jest: „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”.

Zapraszamy do ankiety FO:

Jaką kwotę wrzucisz podczas 25. finału WOŚP?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

Jak będą wyglądały puszki 25. Finału WOŚP można zobaczyć TUTAJ, a kolorowe banderole (plomby) do puszek wydrukowała dla nas drukarnia etykiet KDS, która współpracuje z WOŚP trzeci rok.

Plomby, choć malutkie, wykonane są z materiału, który jest niezwykle wytrzymały, odporny na ścieranie i przedarcie. Aby je wyprodukować, zużyto około 2 000 metrów kwadratowych laminatu samoprzylepnego podarowanego przez firmę UPM Raflatac.

W portalu Fakty Oświęcim publikujemy harmonogramy finału WOŚP.

Dostępne harmonogramy:

–> Sztab w Brzeszczach

–> Sztab w Oświęcimiu

–> Sztab w Kętach

–> Sztab w Chełmku

–> Sztab w Polance Wielkiej

–> Sztab w Przeciszowie

 

 

Komentarze
 • 15 stycznia 2017 09:30

  Kpiarz

  Tym „nicom” z sondy o WOŚP należy życzyć, by ich „oszczędność” poszła im na zdrowie. Na jego ratowanie i to bez pomocy urządzeń przez tenże WOŚP kupionych.

  Sądzę, że to całkiem możliwe, bo urządzenia do usuwania klapek na oczach na razie Owsiak żadnemu szpitalowi nie zafundował

 • 15 stycznia 2017 10:08

  Emerytka

  Co ma myśleć stary człowiek ocierający się o serduszka WOŚPu niemal przy każdym uzyskiwaniu pomocy medycznej o tych, którym to zawadza?
  Całkowicie jestem w stanie zrozumie tych co nie dają z bezmyślnej obojętności, biedy, czy innej pobudki. Ofiarności od nikogo wymagać nie można.
  Ale, na Boga, chyba nigdzie na świecie nie znaleźlibyśmy idiotów, którzy atakują, i to tak wrednie, tych co zbierają na pomoc ich pobratymcom.
  Może na pomoc matce albo dziecku takiej ludzkiej m…dy.
  I to nie od zawsze, tylko dopiero od 2 lat, na partyjny rozkaz.
  Co to za ludzie, że dla nich opinia nawet nie samego prezesa, tylko jakiegoś jego zadup….ka jest ważniejsza od czegokolwiek w świecie?

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa