Baltica Apartaments – luksusowe apartamenty nad morzem

0 Materiał partnerski  |   Turystyka  |   12 września 2017

Trójmiasto to specjalne miejsce na mapie turystycznej Polski, a Sea Towers to najbardziej rozpoznawalna baza noclegowa na Pomorzu.

Właśnie tam, jak również w wielu innych ekskluzywnych lokalizacjach nad polskim morzem można skorzystać z gościnności Baltica Apartaments – renomowanych miejsc noclegowych.

Dlaczego warto wybrać apartamenty Baltica Apartaments?

Ich unikalność wynika głównie z doskonałej lokalizacji, co czyni je bardzo atrakcyjnym wyborem zakwaterowania dla turystów z całego świata. Luksusowe i bardzo nowoczesne apartamenty firmy Baltica Apartaments znajdują się zaledwie kilka metrów od Zatoki Gdańskiej, co sprawia, że każdy kto zdecyduje się na spędzenie wymarzonych wczasów właśnie tam, czuje się jak gdyby wyłonił się bezpośrednio z wody, ciesząc się tym niesamowitym klimatem.

Efekt ten jest jeszcze mocniej odczuwalny, gdy zarezerwuje się apartamenty na wyższych piętrach – jak np. Ocean Dream – gdyż stamtąd rozpościera się niezwykle fenomenalny widok na miasto i Morze Bałtyckie. Jeśli pogoda sprzyja dobrej widoczności, to mieszkańcy tych niesamowitych apartamentów mogą podziwiać w całej okazałości infrastrukturę i charakter Gdyni, Sopotu i Gdańska oraz całego Półwyspu Helskiego. Wisienką na torcie jest taras widokowy znajdujący się na najwyższym piętrze – widoki są po prostu fenomenalne!

Jednak przepiękna panorama, jaką można podziwiać z apartamentów Baltica Apartaments to tylko mała część korzyści, na jakie można liczyć decydując się na nocleg właśnie tam. Co zatem jeszcze czeka na gości?

– Możliwość skorzystania z masażu w apartamencie.
– Brak problemów jeśli chodzi o dostawkę dodatkowego łóżka dla dziecka.
– Odbiór gości z lotniska.

Każdy z apartamentów oferowanych przez Apartamenty Sopot Baltica jest w pełni i gustownie wyposażony, przez co osoby które decydują się tam spędzić swoje nadmorskie wakacje będą w pełni usatysfakcjonowane z podjętej decyzji. Co więcej, z pewnością wrócą do nich za rok, bądź przy każdej innej okazji, gdy w ich planach pojawią się odwiedziny Trójmiasta.

Ponad 100+ luksusowych apartamentów sprawia, iż baza noclegowa należy to największych w Trójmieście.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa