Wakacje z dziećmi w Galerii Bronowice

0 Materiał partnerski  |   Styl życia  |   16 lipca 2017

Zakupy z dziećmi nie muszą oznaczać krzyku pod każdym stoiskiem ze słodyczami i ciężkiej przeprawy w okolicy każdego sklepu z zabawkami. W Galerii Bronowice znajduje się wiele miejsc, gdzie maluch spędzi czas kreatywnie, a rodzice spokojnie zrobią zakupy. Jest to też świetny sposób na spędzenie długich wakacyjnych dni.

Place zabaw i najlepsza rozrywka

W Galerii Bronowice żadne dziecko nie będzie narzekało na nudę. Kreatywna Planeta to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Duży bezpłatny plac zabaw w centrum galerii oferuje zjeżdżalnie, ogromne klocki, a nawet gry planszowe. Z takimi gadżetami nawet najbardziej deszczowy dzień lata nikomu nie będzie straszny! Kinderplaneta to z kolei miejsce, w którym dzieci poznają podwodny świat. Kierowanie ogromnym okrętem, strzelanie z armatek pneumatycznych czy skakanie na trampolinie to tylko kilka z wielu atrakcji, jakie oferuje ta strefa.

Kino i książki

Wakacje to także świetny moment na obcowanie ze sztuką. Co dwa tygodnie od lipca do września w Kinie Mikro wyświetlane są bajki dla najmłodszych. Maluchy zobaczą klasyki takie jak Wilk i zając czy Koziołek Matołek, a także nowe bajki m.in. Rodzinę Pytalskich. Seanse są darmowe, obowiązuje jedynie wcześniejsza rezerwacja (wszystkie informacje można znaleźć na stronie Galerii Bronowice). Na najmłodszych miłośników słowa pisanego czeka czytelnia. W księgozbiorze znajdą się lektury idealne dla dzieci – warto wykorzystać letnie miesiące na czytanie z maluchem!

Kreatywny czas na świeżym powietrzu

Każdy piękny letni dzień dobrze spędzić na słońcu i świeżym powietrzu. Obok Galerii Bronowice znajdziesz plenerowy plac zabaw, który zajmie Twoje pociechy na długie godziny. Ponadto do zabawy można wykorzystać Strefę Gier, którą tworzą ogromne plansze rozrysowane na ziemi – tak możecie grać w szachy, chińczyka albo w klasy. Na popularności wciąż zyskuje zręcznościowa gra w bule, do której boisko także znajduje się obok galerii. Duzi i mali amatorzy sportu z chęcią skorzystają z boiska do koszykówki oraz funkcjonalnego skate parku.

Zakupy dla malucha

Galeria Bronowice nie tylko zapewnia Twojemu dziecku odpowiednią rozrywkę, ale także pozwala na udane zakupy dla każdego malucha. W Smyku oraz w Och&Foch znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz – akcesoria i ubrania dla niemowląt, zabawki oraz ubrania i buty dla starszych dzieci, a nawet drobne sprzęty czy meble. Sklep Bartek oferuje najwyższej jakości obuwie dla dzieci. Tekstylia i wyposażenie pokoju dziecięcego odszukasz w Limimo oraz 4Interiors. Szeroki wybór produktów dla dzieci zadowoli zarówno wymagających rodziców, jak i każde dziecko!

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa