W Kętach drożej za basen i halę sportową

0 Marcin Cichowski  |   Fakty,Styl życia  |   28 grudnia 2016

Końcem roku Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach wprowadził obniżkę cen biletów. Od nowego roku kęczanie powinni przygotować się na podwyżkę.

Do 30 grudnia cenę wstępu indywidualnego na płytę Hali Sportowej w Kętach obniżono z 5 złotych na 1 zł od osoby za godzinę. Obniżka obowiązuje w godzinach 7-16.

To koniec dobrych wiadomości, ponieważ od stycznia magistrat wprowadza podwyżkę cen korzystania z basenu i hali.

– Zmiana cen, pierwsza od prawie ośmiu lat, spowodowana jest przede wszystkim zmianami w przepisach prawa. Zmiany w kodeksie pracy, zmiany ustawy o podatku VAT, czy konieczności zapewnienia parametrów wody wynikających z nowego rozporządzenia Ministra Zdrowia, jak również potrzeby modernizacji powodują, że pomimo oszczędności wdrażanych w 0środku, bez podniesienia cen rozwój nie będzie możliwy – informuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach.

Cena biletu na wstęp na basen zostanie podwyższona o 1 złotych. Od stycznia bilet pełnopłatny będzie kosztował 8 zł do godz. 16 i 9 zł po godz. 16. W przypadku biletu ulgowego cena będzie wynosić 6 złotych. Natomiast ceny biletów rodzinnych (opiekun z dzieckiem) mają być  droższe o dwa złote. Zmianie nie ulegnie cena za korzystanie z sauny.

Za korzystanie z hali sportowej też będzie trzeba więcej zapłacić. Tutaj  wzrost wynosi od 5 do 20 zł w zależności od sezonu grzewczego czy wakacyjnego.

– Liczymy na wyrozumiałość i mamy nadzieję, że pomimo podwyżki cen, które nadal pozostają niższe od średnich cen w okolicy, będą Państwo nadal korzystać z usług oferowanych przez ośrodek – dodaję OSiR.

Nowe ceny obowiązujące od 2017 roku:

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa