Morsuj z Molo i Dorianem

0 Materiał sponsorowany  |   Styl życia  |   23 lutego 2018

W niedzielę 25 lutego o godzinie 12 Molo Resort w Osieku rozpocznie się w morsowanie z Dorian FitnessClub. Można się przyłączyć do wielbicieli zimnych kąpeli.

Morsowanie

Morsowanie zyskuje coraz większą popularność. W Polsce funkcjonuje około 80 klubów, a na ogólnokrajowe zloty przyjeżdża nawet po 1000 osób. Zwolennicy kąpieli nawet przy niskich temperaturach, przekonują, że ten rodzaj aktywności hartuje tak samo organizm jak i charakter.

„Zapraszamy wszystkich do przybywania i kibicowania albo – uczestnictwa, jeśli ktoś jest na tyle odważny” – zachęca do udziału Ewelina Sacharewicz-Sędziak, manager Molo Resort w Osieku” – Gwarantujemy pozytywną atmosferę. Przybywajcie, będzie cudownie”.

Dojazd do Molo Resort

Obecnie droga dojazdowa do Osieka jest w remoncie. Aby dojechać do nas od strony Oświęcimia i Kęt (droga 948) oraz Brzeszcz (droga 949), konieczny jest objazd – zalecamy kierowanie się w stronę Kęt i na wysokości Bielan skręcenie w ulicę Na Włosień.

Więcej informacji na stronie czasnamolo.pl

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa