W niedzielę VI Regionalne Targi Ślubne

0 Materiał partnerski  |   Kultura i rozrywka  |   18 marca 2017

VI Regionalne Targi Ślubne odbędą się w niedzielę 19 marca w godzinach 11-17 w Sali balowej Helada w Oświęcimiu. Fakty Oświęcim objęły to wydarzenie patronatem medialnym.

Regionalne Tragi Ślubne organizowane są z myślą o przyszłych parach młodych, aby jak najbardziej ułatwić im organizację tak wielkiego przedsięwzięcia jakim jest wesele – informują organizatorzy. – Dzięki temu, iż dbamy o to aby branże były zróżnicowane, goście mogą zamówić wiele sprawdzonych usług w jednym miejscu.

Dzisiaj już nie tylko pary młode i ich rodziny korzystają z takich usług. Korzystamy np. z cateringów, cukierni, sal restauracyjnych, organizatorów imprez już przy organizacji przyjęć rodzinnych, urodzin, rocznic czy komunii św. oraz zwyczajowych świąt. A różnego rodzaje atrakcje jak balony z helem, animatorzy, pokazy sztucznych ogni, tańce pokazowe, fotobudki i inne są po prostu rozchwytywane. Podsumowując dzisiaj VI Regionalne Targi Ślubne są dla wszystkich, toteż cieszą się zawsze dużym powodzeniem.

Co będzie się działo?

Ponad 20 wystawców branży ślubnej: stoiska fotografów i videofilmowania, salonów mody ślubnej, cateringów, dekoratorów, fotobudki, barmanów, cukierni, salonu kosmetyczno-fryzjerskiego, animatorów i grupy pokazów tańców i atrakcji weselnych, salonu bielizny ślubnej, zespołów muzycznych, a na zewnątrz będzie można podziwiać samochody do ślubu.

– Tradycją się stało, że Regionalne Tragi Ślubne w Oświęcimiu odbywały się zawsze w Niedzielę Palmową, a tym razem odbywają się w nieco wcześniejszym terminie – zapraszają organizatorzy.

Jak zawsze czeka na zainteresowanych wiele atrakcji tj. podwójne zaproszenia do Kina Cinema planet w Oświęcimiu, gratisowe torty na stoiskach cukierni, Vouchery na zakupy bądź wysokie rabaty dla klientów u poszczególnych wystawców.

Będą również pokazy najlepszych barmanów, degustacje cukiernicze i cateringowe, prezentacje zespołów, pokazy tańca panny młodej, gorącej samby i królowe śniegu naszego gościa specjalnego – grupy SHOW Balet „Schine”.

Organizatorem targów jest F.H.U. ADI. Patronat medialny już kolejny raz objęły Fakty Oświęcim.

Tak było w ubiegłym roku:

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa