Dziś finał Turnieju o Złoty Kręgiel. Wygra Natalka

0 Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   18 czerwca 2017

Dobiega końca II Charytatywny Turnieju o Złoty Kręgiel pod patronatem Faktów Oświęcim. Eliminacje do półfinału rozegrało 16 drużyn.

Do kolejnego ostatniego etapu przeszły cztery ekipy. Wielki finał w kręgielni Kula Hula w Oświęcimiu rozpocznie się dzisiaj o godzinie 16. Zapraszamy na niego nie tylko miłośników kręgli.

Organizator zaplanował na niedzielne popołudnie występ formacji tanecznej Mamma Mia, która oczarowała jurorów ostatniej edycji programu „Mam Talent”. Z kolei zespół Joker zafunduje solidną dawkę starego dobrego rocka.

– Na dzieci czekać będą gry i zabawy z animatorem oraz malowanie twarzy. Będą konkursy i nagrody. Przyjdźcie, bo będzie się działo – zaprasza Joanna Szczygieł, menedżer kręgielni Kula Hula

Jednak dobra zabawa, to tak naprawdę poboczny element turnieju, którego główną bohaterka i celem jest Natalia Wolak, cierpiąca na rdzeniowy zanik mięśni podopieczna Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy.

Wszystkie drużyny, które uczestniczą w turnieju, wpłaciły wpisowe, w całości przeznaczone na rehabilitację Nikoli. W niedzielę każdy będzie mógł wrzucić chociażby złotówkę do skarbonki MOWP i w ten sposób pomóc potrzebującemu dziecku.

Czujemy się w obowiązku poinformować, że Fakty Oświęcim także wystawiły swoją drużynę w składzie Małgorzata Malinowski, Jolanta Wodniak, Waldemar Gryszan (kapitan) i Paweł Wodniak.

– O godzinie 16:00 startuje Dj Admin, a o godz. 18 rozbrzmiewać zaczną dźwięki zespołu JOKER, który postanowił wesprzeć naszą charytatywną akcję swoim występem – cieszy się Joanna Szczygieł. – Bądźcie z nami i pamiętajcie, że spotykamy się dla Natalki Wolak.

 

Nasza ekipa po eliminacjach zajęła w tabeli pierwsze miejsce. Jesteśmy pierwsi, jednak jeśli czytać tabelę od dołu do góry.

Przypomnijmy, że zdobywcą pierwszego w historii oświęcimskiego turnieju Złotego Kręgla w 2016 roku była drużyna wystawiona przez restaurację Portobello w Oświęcimiu.

W finale zagrają:

WRÓBEL aluminium, pcv
COGIiR geodeci
ITAMAE SUSHI
RE-PLAST

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa