Kino dla Kobiet w Planet Cinema

0 Materiał zlecony  |   Kultura i rozrywka  |   7 lutego 2018

Zapraszamy wraz z kinem Planet Cinema z kinową ucztą na kolejny kobiecy wieczór, czyli Kino dla Kobiet.

Król rozrywki

Zapraszamy na film „Król rozrywki” w środę 28 lutego o godzinie 17. Podwójny bilet można wygrać w artykule Kino dla Kobiet – zaproszenia.

„To chwila wytchnienia, spędzona w doskonałym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, jest to świetna zabawa, możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród w połączeniu z pokazem filmowym” – zaprasza Magdalena Etmańska z kina Planet Cinema w Oświęcimiu.

Podczas Kina dla Kobiet organizowanych jest wiele atrakcji, które również kierowane są swoją tematyką do kobiet, m.in. konkursy z wiedzy o filmach, z wiedzy o kinie, oraz z wiedzy o modzie, urodzie, świętach itp. Bilety są do nabycia w kasie kina lub na stronie kina.

Opis filmu

„Oryginalny musical, który ukazuje narodziny przemysłu rozrywkowego, głosząc jednocześnie pochwałę wyobraźni, dzięki której niemożliwe staje się możliwe. Inspirowany losami legendarnego P.T. Barnuma film opowiada historię wizjonera, który zaczyna od zera, by wcielić w życie ideę olśniewającego widowiska, stającego się sensacją na miarę światową. Reżyseria: Michael Gracey, piosenki: nagrodzeni Oscarami za „La La Land” Benj Pasek i Justin Paul. W rolach głównych: nominowany do Oscara Hugh Jackman, Zac Efron, nominowana do Oscara Michelle Williams, Rebecca Ferguson i Zendaya”.

 

 

Tak było podczas jubileuszowej edycji Kina dla Kobiet:

Kino dla kobiet z gromkim „Sto lat” – FILM, FOTO

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa