Kino dla Kobiet w Planet Cinema

0 Materiał zlecony  |   Kultura i rozrywka  |   17 maja 2017

Zapraszamy wraz z kinem Planet Cinema z kinową ucztą na kolejny kobiecy wieczór, czyli Kino dla Kobiet.

Zapraszamy na film „mamy2mamy” we wtorek 30 maja o godzinie 17.

– To chwila wytchnienia, spędzona w doskonałym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, jest to świetna zabawa, możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród w połączeniu z pokazem filmowym – zaprasza Magdalena Etmańska z kina Planet Cinema w Oświęcimiu.

Podczas Kina dla Kobiet organizowanych jest wiele atrakcji, które również kierowane są swoją tematyką do kobiet, m.in. pokaz samoobrony, trening motywacyjny, pokaz tańca salsa, krótkie wykłady nawiązujące do zdrowia, urody czy najnowszych trendów w modzie. Przeprowadzane są również konkursy z wiedzy o filmach, z wiedzy o kinie, oraz z wiedzy o modzie, urodzie, świętach itp.

Tego dnia panie będą mogły spróbować potraw z restauracji A’la carte, a także obejrzeć pokaz taneczny Mai Bratus wraz z prezentacją nowego klubu. Na sali kinowej Mydlarnia u Franciszka jak zawsze zajmie się pielęgnacją dłoni uczestniczek.

Bilety w cenie 21 złotych są do nabycia w kasie kina lub na stronie kina.

Opis filmu „mamy2mamy”

Dla Mado jej 47 lat, to nowa 20-tka! Imprezuje, szaleje, bawi się. Marzy o motorze i różowym kasku, by podbić ulice Paryża i serca pięknych mężczyzn. Jest absolutnym przeciwieństwem swojej córki – odpowiedzialnej, dojrzałej, a nawet trochę sztywnej – 30-sto letniej Avril. I może to wszystko nie byłoby aż takie dziwne, gdyby nie fakt, że obie mieszkają razem, córka wychowuje i pilnuje matkę, nie zawsze skutecznie. Gdyby tego było mało – obie zachodzą w ciąże, jedna bardziej, druga mniej planowaną. Burza hormonów, armagedon rodzinnych animozji. Jak przeżyć, urodzić i nie zwariować?

 


Wygraj bilet dla siebie i przyjaciółki:

 

Kino dla Kobiet – zaproszenia

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa