Kino dla Kobiet w Planet Cinema

0 Materiał zlecony  |   Kultura i rozrywka  |   27 czerwca 2017

Zapraszamy wraz z kinem Planet Cinema z kinową ucztą na kolejny kobiecy wieczór, czyli Kino dla Kobiet.

Zapraszamy na film „Miłość aż po ślub” w środę 28 czerwca o godzinie 17.

– To chwila wytchnienia, spędzona w doskonałym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, jest to świetna zabawa, możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród w połączeniu z pokazem filmowym – zaprasza Magdalena Etmańska z kina Planet Cinema w Oświęcimiu.

Podczas Kina dla Kobiet organizowanych jest wiele atrakcji, które również kierowane są swoją tematyką do kobiet, m.in. pokaz samoobrony, trening motywacyjny, pokaz tańca salsa, krótkie wykłady nawiązujące do zdrowia, urody czy najnowszych trendów w modzie. Przeprowadzane są również konkursy z wiedzy o filmach, z wiedzy o kinie, oraz z wiedzy o modzie, urodzie, świętach itp. Bilety są do nabycia w kasie kina lub na stronie kina.

 

Opis filmu „Miłość aż po ślub”

Bezpruderyjna komedia o miłości, zdradzie i o tym, że czasemłatwiej zorganizować szczęście komuś niż sobie.

Czasem najlepszym wyjściem jest wyjście za mąż. Juliette zajmuje się organizacją ślubów, ale sama jest zadowoloną
z życia singielką. Facetów traktuje dość rozrywkowo i beztrosko korzysta z własnej urody. Szczególnie, że w dzieciństwie była szkolnym „brzydkim kaczątkiem”. Wszystko jednak zmienia się, gdy okoliczności zmuszają ją do organizacji wesela Alexii, znienawidzonej koleżanki z podstawówki. Co gorsza narzeczonym Alexii okazuje się być Mathias, uroczy facet, z którym Juliette spędziła niedawno upojną noc. Trzeba być nie lada zawodowcem, by zorganizować szczęście wrednej krowie i mężczyźnie, którego się kocha. Juliette nie może sobie pozwolić na stratę
tego zlecenia. Ślub musi się odbyć… ale kto będzie panną młodą, to się jeszcze okaże… 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa