Kino dla Kobiet w Planet Cinema

0 Materiał zlecony  |   Kultura i rozrywka  |   7 listopada 2017

Zapraszamy wraz z kinem Planet Cinema z kinową ucztą na kolejny kobiecy wieczór, czyli Kino dla Kobiet.

Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta

Zapraszamy na film „Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta” w środę 29 listopada o godzinie 17. Podwójny bilet można wygrać w artykule Kino dla Kobiet – zaproszenia.

– To chwila wytchnienia, spędzona w doskonałym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, jest to świetna zabawa, możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród w połączeniu z pokazem filmowym – zaprasza Magdalena Etmańska z kina Planet Cinema w Oświęcimiu.

Podczas Kina dla Kobiet organizowanych jest wiele atrakcji, które również kierowane są swoją tematyką do kobiet, m.in. konkursy z wiedzy o filmach, z wiedzy o kinie, oraz z wiedzy o modzie, urodzie, świętach itp. Bilety są do nabycia w kasie kina lub na stronie kina.

Opis filmu

„Idą święta, a to w życiu każdej pani domu jak wiadomo szczególny czas. Tygodnie harówki przy garach, walka wręcz przy sklepowych ladach o najlepsze kąski, detektywistyczna praca w poszukiwaniu prezentów dla całej rodziny. Po prostu pełnia szczęścia. Złe mamuśki dawno jednak zrzuciły kajdany perfekcyjnej pani domu i mogłyby się tym świątecznym czasem cieszyć z drinkiem w ręce, gdyby nie fakt, że zbliżają się jeźdźcy Apokalipsy czyli ich szacowne mamusie: strażniczki rodzinnych tradycji, konserwatywne jak dąb Bartek i surowe jak treser dzikich zwierząt. Czy naszym wyzwolonym mamuśkom uda się przekabacić własne rodzicielki i przeciągnąć je na weselszą stronę mocy? Święta to czas cudów.”

 

Kino dla Kobiet – zaproszenia

Kino dla Kobiet – zaproszenia

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . .
.
Archiwa