Andrzejkowa zabawa z pomocą dla uczniów

0 Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   8 listopada 2017

Zbliżają się Andrzejki. Rada rodziców działająca przy szkole podstawowej w Babicach zaprasza na imprezę w ostatnią sobotę listopada. Dochód ze sprzedaży trafi do uczniów z tej podstawówki.

Prowadzi Maciej Wanat

25 listopada o godzinie 19 rozpocznie się zabawa, którą poprowadzi Maciej Wanat, w ubiegłą sobotę zajął się nagłośnieniem IV Wielkiego Charytatywnego Meczu Hokejowego, zorganizowanego na rzecz Mateuszka Miłonia z Oświęcimia.

Cel dydaktyczny

Dochód ze sprzedaży biletów organizatorzy przekażą na doposażenie klas w sprzęt dydaktyczny w szkole podstawowej w Babicach.

Zabawnie i smacznie

Impreza rozpocznie się 25 listopada o godzinie 19 w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Broszkowicach. Goście oprócz fantastycznej zabawy mogą się spodziewać trzech gorących posiłków, zimnej płyty, kawy, ciasta i zimnych napojów. Nie zabraknie zabaw andrzejkowych, a także możliwości wykonania zabawnych zdjęć w fotobudce.

Zaproszenia w cenie 220 złotych od pary można rezerwować do 10 listopada pod numerem telefonu 606 524 307.

 

Gdzie wybierasz się na zabawę andrzejkowa?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. .
.
Archiwa