Harmonogram imprez w Oświęcimskim Centrum Kultury

0 Materiał zlecony  |   Harmonogramy  |   1 kwietnia 2018

Przedstawiamy harmonogram imprez przygotowanych przez Oświęcimskim Centrum Kultury.

 

30.03-2.04 OCK nieczynne


3.04 godz. 16:30 „Bezpiecznie chce się żyć” – impreza realizowana na zlecenie Krajowego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego przez firmę „Atma” (karty wstępu w zakładach pracy)


4.04 godz. 8:30 „Lekcje w kinie” – program edukacyjny dla dzieci realizowany przez Centrum Edukacji Filmowej (bilety w placówkach oświatowych)


5.04 godz. 16:00 „Złote Gody” – jubileusz par małżeńskich


6.04 godz. 9:00 XXXI Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych Talenty Małopolski 2018 – eliminacje powiatowe dla form muzycznych


9.04 „Tajemniczy ogród” – spektakl dla dzieci (bilety w placówkach oświatowych)


9.04 godz. 16:00 „Złote Gody” – jubileusz par małżeńskich


10.04 godz. 9:30, 11:00 „Skrzydlaty odlot” – spektakle dla dzieci w wykonaniu Teatru Kultureska (wstęp dla placówek przedszkolnych według rozdzielnika Urzędu Miasta)


10.04 godz. 16:00 „Cypr wstrząśnięty-niezmieszany” – wykład Andrzeja Pasławskiego w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku


10.04 godz. 18:00 „Ludzie z pasją żyją dłużej” – finisaż wystawy malarstwa „Grupy na Zamku”


11.04 X Przegląd Artystyczny Osób Niepełnosprawnych „Arlekiny”


12.04 godz. 16:00 „Mali Giganci Nauki” – zajęcia edukacyjne dla dzieci 7-12 lat


14.04 godz. 10:00 „Zabawy z powietrzem” (grupa wiekowa 10-12 lat) – wykład dr. Krzysztofa Ćwikiela w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)


14.04 godz. 11:30 „Zabawy z powietrzem” (grupa wiekowa 6-9 lat) – wykład dr. Krzysztofa Ćwikiela w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)


14.04 godz. 18:00 „Najdroższy” – spektakl komediowy z Teatru Bagatela w Krakowie


15.04 godz. 9:00-15:00 „Oświęcimskie Targi Seniora” organizowane przez Dzienny Dom Pomocy w Oświęcimiu


16.04 godz. 9:30 „Scena Przedszkolaka”Artystyczne Spotkania Przedszkolaków – spotkanie II


16.04 godz. 16:00 „Złote Gody” – jubileusz par małżeńskich


17.04 godz. 16:00 „Stosunki polsko-ukraińskie” – wykład Wacława Moski w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku


17.04 godz. 16:30 „Razem z mamą, razem z tatą” – warsztaty twórczej aktywności dla dzieci z rodzicami


17.04 godz. 18:00 „W drodze na najwyższe szczyty Afryki – Tanzania, Kenia, Uganda, Rwanda, Burundi” – „Spotkanie przy globusie” z podróżnikiem Robertem Gondkiem


19.04 godz. 17:00 Gala Kultury Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu


21.04 godz. 10:00-14:00 „Kobieta z okładki” – warsztaty kreatywne dla pań


21.04 godz. 17:00 „Śmiechokalipsa” – program Kabaretu Nowaki


23.04 godz. 18:00 „Bezpieczna kryjówka/Hiding Place” – spektakl baletowy w wykonaniu Ballet Magnificat! z USA


24.04 godz. 8:30, 10:15 „Koziołek Matołek” – spektakle dla dzieci w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji (bilety w placówkach oświatowych)


24.04 godz. 12:00 „Bracia Lwie Serce” – spektakl dla dzieci w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji (bilety w placówkach oświatowych)


24.04 godz. 16:00 „Złote Gody” – jubileusz par małżeńskich


24.04 godz.16:00 „Od Stalina do Putina. Kremlowskie elity” – wykład Elwiry Watały w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku


25.04 godz. 16:00 VI Dziecięcy Konkurs Tańca Ludowego „O Puchar Małego Hajduka”


26.04 godz. 12:00 „Kreatywni” – podsumowanie konkursu Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu


27.04 godz. 19:00 Koncert Maciej Maleńczuk Solo


28.04 godz. 18:00 „Przestrzeń (nie)ograniczona i Stoliki dla artystów…” – finisaż wystawy Joanny Warchoł


29.04 godz. 18:00 „A to Polska właśnie” – recital fortepianowy Wojciecha Waleczka w ramach projektu Dom otwarty z cyklu: Muzyka – źródło skojarzeń


12.05 godz. 10:00 „Czy kontynenty się poruszają?” (grupa wiekowa 10-12 lat) – wykład dr Agaty Jurkowskiej w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
(Uczelnia Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. Kolbego 8)


12.05 godz. 11:30 „Najdziwniejsze potwory na Ziemi” (grupa wiekowa 6-9 lat) – wykład dr Agaty Jurkowskiej w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego
(Uczelnia Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. Kolbego 8)


12.05 godz. 18:00 „Święta polskie” – program Kabaretu Jurki


18-19.05 XXVI Ogólnopolskie Spotkania Recytatorów i Śpiewających Poezję „Amor sprawił…”


18.05 godz. 19:00 „Mój ulubiony Młynarski” – koncert Piotra Machalicy


22.05 godz. 16:30 „Razem z mamą, razem z tatą” – warsztaty twórczej aktywności dla dzieci z rodzicami


25.05 godz. 17:00 „Tobie Mamo” – koncert z okazji Dnia Matki


26.05 VI Ogólnopolski Festiwal Tańca „Taki Taniec”


1.06 Dzień Dziecka z Oświęcimskim Centrum Kultury


1.06 XXII Konkurs Plastyczny „Moje marzenia” – podsumowanie konkursu, wręczenie nagród, otwarcie pokonkursowej wystawy


1.06 VIII Konkurs Plastyczny „Lubię smoki” – podsumowanie konkursu, wręczenie nagród, otwarcie pokonkursowej wystawy


1-3.06 IV Spotkania Folklorystyczne „Sami Swoi”


14.06 godz. 19:30 „Bożyszcze kobiet” – spektakl w ramach Tauron Life Festival Oświęcim 2018


16.06 godz. 11:00 Wykład niespodzianka w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Dziecięcego , zakończenie roku akademickiego, wręczenie dyplomów
(Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Śniadeckiego 24)


23.06 XIV Oświęcimski Kinowy Ogródek Plenerowy – nocne kino plenerowe (parking obok OCK)


31.08-2.09 Święto Miasta Oświęcim


21.09 XVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Darujmy światu pokój” – podsumowanie konkursu, wręczenie nagród, otwarcie pokonkursowej wystawy

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .



Archiwa