50 lat Szkoły Podstawowej w Brzezince – FOTO

0 Marcin Cichowski  |   Edukacja  |   5 czerwca 2018

Uczniowie, dyrekcja i grono pedagogiczne, a także absolwenci i zaproszeni goście świętowali wspólnie 50. rocznicę powstania szkoły podstawowej w Brzezince.

Uroczystość rozpoczęła się od symbolicznego przecięcia wstęgi na wejściu do szkoły, skąd wszyscy uczestnicy przeszli do sali gimnastycznej, gdzie miała miejsce część oficjalna.

Goście przekazali Agacie Kowol, dyrektorce szkoły życzenia dla całej szkolnej społeczności, a uczniowie szkoły i zaprzyjaźniona młodzież przedstawiła program artystyczny. Po części oficjalnej wszyscy obecni zgromadzili się na szkolnym boisku i sformowali radosny pochód, który z towarzyszeniem orkiestry dętej przeszedł ulicami Brzezinki na teren przy OKSiRze, gdzie wszyscy do popołudnia bawili się na pikniku rodzinnym.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa